Заключна частина заняття
Основна частина заняття
Початок заняття
Заключна частина заняття
Основна частина заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.
2-1-. Пояснювальний момент заняття. Дати слухачам повну інформацію про специфіку побудови речень в німецькій мові та ознайомити з порядком слів у реченні. [1] s.28-29.
2.2. Закріплення граматичного матеріалу шляхом виконання вправ .
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна:Іноземна мова(німецька)
Заняття (міні група - 3 чоловіка, рівень А1, початківець)
Дата__26.09.2014_____________________
Час проведення заняття: 16.30-18.00
Тривалість заняття:90 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Тема заняття: Erste Kontakte. Rückblick / Was haben wir gelernt? Was haben wir gekannt?
Навчальна мета:
Перевірка у слухачів, шляхом проведення тестування, засвоєних комунікативних та граматичних навиків та вмінь. Проаналізувати їхні досягнення : що вже вивчено і на що треба ще раз звернути увагу.
Розвиваюча мета:
1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
2. Розвивати мовну і слухову пам’ять.
3. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
4. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
5. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття узагальнення та перевірки набутих вмінь та навичок .
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.
2-1-. Проведення тестування (усне мовлення та письмо)
2.2. Аналіз перевірки знань та вмінь слухачів курсів.
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна:Іноземна мова(німецька)
Заняття (міні група - 3 чоловіка, рівень А1, початківець)
Дата__29.09.2014_____________________
Час проведення заняття: 16.00-18.00
Тривалість заняття:90 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Тема заняття: Erste Kontakte. Am Arbeitsplatzt . Im Büro
Навчальна мета:
Сформувати та розвивати вміння та навички слухачів у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше вміти розповідати про свій робочий день, розпорядок дня. Введення нових лексичних одиниць згідно теми та їх використання в мовному середовищі. Навчити в діалогічній та монологічних формах вести бесіду на задану тему; сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань.
Розвиваюча мета:
1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
2. Розвивати мовну і слухову пам’ять.
3. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
4. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
5. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття