Катя 98
Авторитет
Регистрация
13.01.2010
Адрес
киевская обл.
Сообщений
3,278
Большое спасибо еще раз всем кто помог мне составить занятие!!!!! Мету Мальвина по-моему складала я ее почти в неизмененном виде взяла. Светочке за сказку "муха-цокотуха" низкий поклон!!! Просто фурор произвела!!!!Спасибо,девочки за помощь!!!!
Тема: Музичне заняття « Незвичайна пригода»
Мета:
Фізичний розвиток:
Сприяти руховій активності в процесі організації музичної діяльності. Формувати стійкі рухові навички і забезпечувати якість їх виконання; розвивати рухові якості -пластичність, гнучкість, ритмічність руху, спонукати до їх прояву; покращувати орієнтування в просторі та виховувати самостійність у музично-руховій творчості .
Соціально - моральний розвиток:
Створювати сприятливі умови для становлення соціальної компетентності дитини; розвивати соціальні емоції та мотиви (співчуття, радість за успіх товариша); виховувати потребу в спілкуванні з однолітками. уникати демонстрації свого «я» і агресивних проявів поведінки.
Емоційний розвиток:
Збагачувати внутрішній світ дітей позитивними емоціями, насичувати їх життя приємними враженнями від виконання пісень, мовних ігор, танців,; створювати позитивний психологічний клімат; сприяти оволодінню ними азбукою емоцій. Виховувати позитивне емоційно-ціннісне ставлення до природи, людей, творів мистецтва.
Пізнавальний розвиток
Продовжувати знайомство з розмаїттям музичних і шумових звуків. Сприяти оволодінню дітьми прийомами гри на дитячих ударних і шумових музичних інструментах .Удосконавлювати вміння правильно передавати ритмічний малюнок. Розвивати тонкість і гостроту тембрового слуху, слухову уяву, метроритмічні почуття.
Розвиток мовлення
Продовжувати збагачувати і активізувати словник дітей, закріплювати вміння чітко промовляти слова поспівок, пісень, володіти силою голосу, уточнювати правильну вимову звуків за допомогою дикційної вправи. Розвивати мовне дихання і артикуляційну моторику дітей за допомогою логоритмічних вправ, мовних ігор, ритмодекламацій.
Художньо-естетичний розвиток
Формувати уявлення дітей про джерела звуків, про різноманітність музики. Надавати можливість слухати і виконувати музичні твори, емоційно відгукуватися на них, передавати свої враження; розвивати музичні здібності, художньо-асоціативне мислення. Продовжувати вчити передавати характер музичного твору голосом, мімікою, жестами та рухом. Створювати сприятливі умови для збагачення і розширення уявлень дітей про музичне мистецтво, виховувати любов до прекрасного.
Креативний розвиток
Збагачувати практичний і теоретичний досвід дітей; надавати їм можливість до самовираження, прояву творчої ініціативи, винахідливості, фантазії. Розвивати творчі здібності за допомогою музично-ритмічних вправ, демонструючи характерні рухи того або іншого персонажа. Створювати сприятливі умови для становлення креативності як базової якості особистості старших дошкільнят. Заохочувати до творчості дітей, підтримувати їх ініціативу.
Хід заняття
Муз.вітання з дітьми,гостями.
Рано-раненько сонечко встало - доброго ранку всім побажало.
І я вас, діти, щиро вітаю, чудового настрою вам побажаю.
А що потрібно для гарного настрою? Так, заспівати зі своїми друзями! Тож у коло всі ставайте та співати починайте
Комунікаційна гра М. Шутя
Діти, я знаю, що ви дуже любите подорожувати і сьогодні я пропоную вам здійснити незвичайну подорож у казкову країну пісень.
Але нам потрібен хтось щоб показував дорогу .А хто це буде ви впізнаєте з музичної загадки . Я вам її проспіваю, а ви повинні її відгадати і доспівати відгадку. Тож слухайте уважно.
(Діти слухають музичну загадку «Колобок»)
Не злякався Вовка він,
Хоч пішов у ліс один,
А Лисиці на зубок
Все ж потрапив…(Колобок)
А ось і він! Познайомитися хоче! Тож проспіваємо кожен своє ім’ я.
(співоча творчість)
А ще розкажемо нашим гостям як ми допомагали його ліпити пісенькою.
Сідаємо у коло.
Гра «Бабуся»(пальчикова гімнастика)
А тепер встанемо і підемо за Колобком у подорож !
Візьмемося за мотузку та пішли.
Подорож з Колобком
(Спочатку йдуть під першу частину ,під другу-передають один одному Колобка. Спочатку повільно а потім швидко)
Колобок втомився і хоче нам запропонувати відпочити Зробимо зупинку?
Сідаємо на ось ці пеньочки а я вам роздам інструменти. Кому не дали-сьогодні ви граєте звучними жестами зі мною разом ,тобто будемо зображати гру на цих інструментах.
МЕНЯ ЗОВУТ СВЕТЛАНА!
Моя мастерская тут http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=136900
Ответить с цитированием
· 18.03.2011, 13:56 #58