Заключна частина заняття

Основна частина заняття

Початок заняття

Заключна частина заняття

Основна частина заняття

Початок заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

2-1-. Вступний курс Перші кроки до німецької мови. Die Ersten Kontakte. Personen und Hobbys [1] s.18

2.2. Тренування навичок читання звуків qu, „j“ та редукованого „r“ в німецькій мові;

2-3. вивчення та активізація елементарних мовних кліше:інтереси/ захоплення , хобі

 

 

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.


 

Дисципліна:Іноземна мова(німецька)

Заняття (міні група - 2 чоловіка, рівень А1, початківець)

Дата__19.09.2014_____________________

Час проведення заняття: 16.30-18.00

Тривалість заняття:90 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: Erste Kontakte. Personalpronomen und Verben im Präsens-

Навчальна мета:

Навчити слухачів утворювати граматичну форму теперішнього часу німецької мови (Präsens), ознайомити слухачів з особовими займенниками німецької мови тренувати граматичні навички вживання та утворення граматичної форми теперішнього часу та особових займенників.

Розвиваюча мета:

1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

2. Розвивати мовну і слухову пам’ять.

3. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

4. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

5. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

 

Схематичний план заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

2-1-. Пояснювальний момент заняття. Дати слухачам повну інформацію про утворення часової форми теперішнього часу та ознайомити із особовими займенниками німецької мови [1] s.25

2.2. Закріплення граматичного матеріалу шляхом виконання вправ на вживання та утворення теперішнього часу та особових займенників .

 

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.


 

Дисципліна:Іноземна мова(німецька)

Заняття (міні група - 2 чоловіка, рівень А1, початківець)

Дата__22.09.2014_____________________

Час проведення заняття: 16.00-17.30

Тривалість заняття:90 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: Erste Kontakte. Satzbau und die Nomen Gruppe-

Навчальна мета:

Навчити слухачів побудови речень німецької мови, ознайомити з порядком слів в простому розповідному реченні, утворювати питальні речення за та без питального слова

Розвиваюча мета:

1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

6. Розвивати мовну і слухову пам’ять.

7. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

8. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

9. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

 

Схематичний план заняття